eKniha: Hledá se... ŽIVOT!  

Aneb mentální revoluce a zkratka k úspěchu

a bohatství


 

Najděte život, který vás bude bavit

eKniha Hledá se... ŽIVOT!

Kniha Hledá se... ŽIVOT! kterou si prostě chcete přečíst 

  • Ponořte se do příběhu, který vám ukáže, že i s nevalnými vstupy do života se dá vyrobit život pohodový a úspěšný.
  • Inspirujte se, pobavte se, objevte principy, které vás povedou k životnímu stylu, který vám bude dávat smysl.
  • Načerpejte energii pro vaši CESTU.
Zajímá mě to

Pár slov autorky

Obsah této knihy, respektive některých jejích částí, jsem nosila v hlavě už nějakou dobu. Spisovatelské ambice jsem dříve nikdy neměla, ale protože svět se stále točí, věci a názory se mění, tak mě najednou přepadla velmi silná potřeba sdělit celému světu své myšlenky, objevy, co jsem se naučila, na co jsem přišla a jak jsem začala žít život, který mě baví. Pořád jsem ale na napsání knihy nenašla odvahu a vymlouvala se na nedostatek času. Horké léto roku 2015 bylo pro mě zlomové a moje mozkové závity se doslova vařily, nejen díky extrémním teplotám, ale také díky silné vnitřní touze knihu napsat. A jak se říká – když se chce, tak to jde. Několik málo týdnů po rozhodnutí, byla kniha napsaná i přes ztížené podmínky v podobě mých dvou maličkých dětí, péčí o rodinu, o dům se zahradou a zmiňovaným extrémním vysokým teplotám.

Miluji lidské příběhy a věřím, že mají ohromnou sílu inspirovat, nasměrovat     a hlavně rozhoupat ke změně. Jsem přesvědčená, že život se dá žít jinak, než zapadnout do systému a nechat se semlít jeho stereotypem a vyměňovat svůj čas za peníze. Život se dá žít svobodně, můžete si plnit své sny a užívat všeho, co bylo prozatím jen obsahem vašich snů. Všechna omezení a limity stojí totiž jen ve vaší hlavě. Chci, abyste díky této knize stávající omezení totálně rozcupovali na kousky a změnili tak svůj život.

Ani já jsem se nenarodila jako úspěšná a bohatá, tou jsem se musela stát. A jak tato moje cesta vypadala popisuji právě v knize "Hledá se... Život!"

Jsem přesvědčená, že Vás kniha nabije energií a dodá Vám chuť a elán do Vašeho boje sám se sebou.

  Kniha má 3 části a celkem je to rovná 100vka stránek.

  • Část 1. Můj příběh
  • Část 2. Mentální revoluce
  • Část 3. Zkratka k úspěchu a bohatství


Co se v eKnize dozvíte

Klíč

Jak najít klíč k otevření své mysli a jak potom najít cestu k životu, který vás bude bavit.

Oprava

Jak si poopravit své dosavadní pohledy na úspěch a peníze.

Přátelé

Jakými lidmi se obklopovat.

Vzdělávací materiály

Jaké číst knihy, jaké kurzy absolvovat.

Potenciál

Jak najít svůj potenciál, svůj svatý grál.

Plánování

Jak vytvořit životní plán.

Co o knize říkají čtenáři? Podívejte se na nadšené ohlasy některých z nich.

Kniha Hledá se… ŽIVOT! je fantastická! Už vím, jaký je můj poklad a vím, co chci. Tvoje kniha, milá Peťulko, je pro mě taková Bible. Nápady a myšlenky mi najednou skáčou do hlavy úplně nečekaně, dokonce i v bazénu, když jsem si šla zaplavat. Měla jsem chuť vylézt a jít si to všechno rychle zapsat :-). Díky Tobě jsem se tak rozjela, že vstávám v 6, učím se hodinu angličtinu, cvičím jógu, něco píšu (asi svůj příběh) a do toho stíhám děti i vaření oběda a pořád mám energie na rozdávání. Strašně jsem potřebovala změnu a Ty jsi mi svou knihou moc pomohla. Knížka je vážně úžasná. Děkuji za ni i za Tebe jako člověka!

Jana Gazdíkoványní na rodičovské dovolené

Děkuji Vám, Petro, za skvělou knihu. Díky ní jsem si uvědomila několik důležitých věcí, které jsem dělala špatně. Vaše kniha mi pomohla se nad sebou zamyslet a udělat ve svém životě několik změn. Díky Vašemu detailnímu návodu jsem si udělala přehled v domácích financích a nastavila nový systém, který výborně funguje. Uvědomila jsem si, že pokud chci něco změnit, tak je právě teď ta vhodná chvíle a že to musím udělat sama. Takže jsem se díky Vaší knize konečně odhodlala a překročila hranice své komfortní zóny. Váš blog budu moc ráda sledovat i dál a těším se na další praktické tipy. Cítím se teď báječně, protože vím, že TO dokážu!

Marie Peichloványní na rodičovské dovolené

Knížku Hledá se… ŽIVOT! jsem doslova zhltla. Přečetla jsem ji opravdu jedním dechem. Je to úžasné. Je velice čtivá a člověk ani nepostřehne, že je už za půlkou:) Tvůj životní příběh je inspirativní. Věřím, že mnohým může ukázat způsob, jakým je možné životem jít. Sama jsem už více jak 5 let na své duchovní cestě a proto druhá část Tvé knihy, pro mě byla příjemným opakováním. Již jsem si touto cestou prošla a tak musím jen souhlasit se vším, co jsem se dočetla ve Tvé knize. Velmi mě oslovila a pomohla mi ta třetí část s podtitulem “Zkratka k úspěchu a bohatství“ - Tvé praktické rady, jak začít hospodařit s vlastními penězi, jak se starat o své finance a v neposlední řadě tipy v čem podnikat. Hned po skončení jsem se rozhodla, že několik rad okamžitě praktikuji i do mého běžného života. Ve Tvé knize je tolik krásné a inspirativní energie, že okamžitě po přečtení, ke mně přišla vlna inspirace. Věřím, že Tvá kniha se stane pro mnohé příručkou, jak nastartovat svůj život směrem, kterým chtějí jít. A že jim pomůže změnit svůj život k lepšímu. Já děkuji za možnost mít tuto knihu ve své knihovničce a za skvělé rady. A přeji všem, kteří si jí koupí, aby je inspirovala stejně jako mě. Děkuji.

Lenka Talavaškováwww.svetlozobrazu.cz

Mentální revoluce? Já přeci žádnou mentální revoluci nepotřebuji, myslela jsem si. Ale stejně jsem byla zvědavá, o čem kniha bude, a nelituji toho, že jsem si ji přečetla. Nejen, že to šlo jedním dechem, ale hlavně jsem si při čtení uvědomila plno věcí, které jsem předtím tolik nevnímala. Zároveň mi kniha dodala odvahu, že nezáleží na tom, jak to vypadá "venku", ale především na tom, jak se rozhodneme "uvnitř". Zvláště mi bylo hodně sympatické šalamounské vyřešení věčné otázky: Stačí si jenom přát a vizualizovat, anebo je potřeba spíše něco dělat? Tímto děkuji za nové vhledy a můžu potvrdit že, přečtení této knihy opravdu stojí za to.

Lenka Pukančíkovápodnikatelka a investrorka

Petin eBook Hledá se... ŽIVOT! mi padl díky poutavému názvu hned do oka. Vždyť já pořád hledám, jak někam nasměrovat ten svůj život, aby plynul nějak smysluplně. A musím upřimně přiznat, že od nalistování první stránky jsem nemohla přestat číst. Byla skoro půlnoc a já na místo odpočinku hltala neuvěřitelný životní příběh dívky, která i přes nejednoduchý start do života je dnes tak úspěšná podnikatelka, maminka a milující manželka. Po příběhu přišlo hluboké zamyšlení, jak se konečně vymanit z toho systému a stát se finančně nezávislou. Přesně tato slova a návody jsem potřebovala slyšet. Ještě tu noc jsem nějaké aplikovala do svého chování a především byznysu. A bomba je, že hned další den se mi začalo plnit mé pracovní přání. Díky, Peťo, za nezapomenutelné čtení.

Hana Šormováhttp://nanomadskestezce.cz/

Přečtěte si tuto eKnihu a naučte se, jak najít život, který vás bude bavit

Petra Kamelandrová
Petra Kamelandrová
autorka
  1. Lucie Verichová napsal:

    Dobrý den, Péťo! Chci Vám moc poděkovat za skvělou knížku. Dopadlo to přesně tak, jak jste v ní psala – nakopla mě k tomu, abych konečně se svým životem něco udělala. A za to moc děkuji. Zaujaly mě i ty možnosti vydělávání na internetu. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje! Budete o těch věcech více informovat?

Přidat komentář