TVOŘÍM... INSPIRUJI... VYZÝVÁM:

"Najděte život, který vás bude bavit"

Kdo jsem

Petra KamelandrováJmenuji se Petra Kamelandrová, jsem člověk s otevřenou myslí i srdcem. A právě srdce vede můj vnitřní navigační systém k pomoci druhým. Mým přáním, touhou a vlastně i životní potřebou je věnovat své nadšení a tvůrčí potenciál pro motivaci a inspiraci druhých, aby našli život, jenž je bude bavit a dávat jim smysl.

V profesním životě jsem podnikatelkou, investorkou a manažerkou. Jsem autorkou projektu Najděte život, který Vás bude bavit a konceptu Zdravá strava mozková, kterému se věnuje na svém blogu. Napsala jsem knihu "Hledá se... ŽIVOT! Aneb mentální revoluce a zkratka k úspěchu a bohatství". Jsem trenérkou úspěšné komunikace, charismatického vystupování a pomáhám lidem ovládnout svůj život. Tvořím vzdělávací projekty a projekty obchodně podnikatelského charakteru. Mým autorským projektem na podporu výchovy a vzdělávání dětí je projekt Muchlinka - Dětská hračka s příběhem, který připravuji se svým týmem. Svoji závislost na užitečných informacích a MIMOškolním vzdělávání jsem ukojila ve svém projektu Ebooky-zdarma, kde sdružuji díla mnoha autorů zajímavých ebooků a ekurzů. Pracuji také jako manažerka projektu MAP - Místní akční plán na podporu vzdělávání v regionu Moravské brány. Miluji marketing, zvlášť ten online. Také miluji motivaci - geniální nástroj pro život, který mě opravdu baví. V neposlední řadě jsem matkou dvěma úžasným dětem a manželkou skvělého muže.

 

Mám velkou potřebu a touhu a to: VYLÉČIT LIDI Z BLBÉ NÁLADY. To je mé přání, to je můj sen.  Baví  mě ukazovat lidem, jak se naučit být oblíbeným, charismatickým a vyhledávaným člověkem. To nám lidem totiž dělá moc dobře, naše ego si tak chrochtá blahem a život se pak stává parádní a zábavnou hrou. Jasně, není každý den posvícení, ale o to přece nejde.  Přeji si, abyste se cítili ve své roli člověka na této Zemi příjemně, abyste ze života vytřískali maximum a aby se tak rozplynula ta protivná depresivní deka, co nad lidstvem leží.

V čem vám můžu pomoci?

Můžu vám pomoci účinným mentoringem nastartovat změny ve vašem životě tak, abyste  našli život, který vás bude bavit. Budu vás inspirovat a motivovat na vaší cestě. Ukážu vám konkrétní možnosti, naučím vás, jak změnit váš život, aby… Každý za tím slůvkem „aby“ můžeme mít  jiné pořadí přání. Vesměs bude ale podstata vždy stejná.  Chceme být zdraví, šťastní, úspěšní a bohatí… Pokud tedy chcete, aby se váš život změnil, nic nebylo jako dřív, potom jste na mých stránkách správně. Nebudu vám slibovat pohodlnou cestu za lepším životem, bude to místy dřina, ale jsem přesvědčená, že výsledek bude stát za to:-)

Nečekejte ode mě každý týden další 3 prodejní eBooky, kurzy a podobně. Není to můj cíl ani podnikatelský záměr. Mé místo je před startovní čárou a také na startu k vašemu novému životu. Tam jsem pro vás užitečná a důležitá. Co se týče konkrétních obchodních a podnikatelských informací, ráda Vám doporučím odborníky.


eKniha Hledá se... ŽIVOT!

Jako palivo ke startu k vašemu novému životu doporučuji přečíst si moji eKnihu.

Ani já jsem se totiž nenarodila jako úspěšná a bohatá, tou jsem se musela stát. A jak tato moje cesta vypadala popisuji právě v  eKnize "Hledá se... Život!"

Jsem přesvědčená, že vás nabije energií a dodá vám chuť a elán do vašeho boje sám se sebou.

Věřte mi, že energii budete fakt potřebovat:-)