TVOŘÍM... INSPIRUJI... VYZÝVÁM:

"Najděte život, který vás bude bavit"

Kdo je Petra Kamelandrová 

Petra KamelandrováPetra Kamelandrová je podnikatelkou, investorkou a manažerkou. Je autorkou projektu Najděte život, který Vás bude bavit a konceptu Zdravá strava mozková, kterému se věnuje na svém blogu. Je také autorkou knihy "Hledá se... ŽIVOT! Aneb mentální revoluce a zkratka k úspěchu a bohatství". Petra je trenérkou úspěšné komunikace, charismatického vystupování, a pomáhá lidem ovládnout svůj život. Je také expertkou na tvorbu a prezentaci vzdělávacích projektů a projektů obchodně podnikatelského charakteru. Jejím autorským projektem na podporu výchovy a vzdělávání je projekt Muchlinka - Dětská hračka s příběhem, který připravuje se svým týmem. Svoji závislost na užitečných informacích a MIMOškolním vzdělávání ukojila ve svém projektu Ebooky-zdarma, kde sdružuje díla mnoha autorů zajímavých ebooků a ekurzů. Pracuje také jako manažerka projektu MAP - Místní akční plán na podporu vzdělávání v regionu Moravské brány. Petra miluje marketing, zvlášť ten online. Také miluje motivaci - geniální nástroj pro život, který ji opravdu baví. V neposlední řadě je matkou dvou úžasných dětí a manželkou skvělého muže.

 

Tak tohle bylo oficiální představení se a teď sjeďte níž a podívejte se na to neoficiální 

Kdo jsem a proč dělám to, co dělám

Milí návštěvníci mých webových stránek, dovolte mi, abych se vám představila tak nějak obyčejně - lidsky. Jmenuji se Petra Kamelandrová. Tečka. 

No dobře, asi by to chtělo trochu rozvést, že. Tak tedy: jsem normální ženská s normálními vlastnostmi, čili nečekejte žádnou nadženu, která všechno ví, vše umí a vše dokáže. Neohromím vás ani žádným extrémním životním příběhem, kde bych vám mohla zahrát na city, netrpím a netrpěla jsem žádnou výraznou závislostí, nespáchala jsem doposud žádný trestný čin a nemám to ani v plánu. Život a já si docela dobře rozumíme a jsme si navzájem dost sympatičtí. Jo, dalo by se říct, že jsem totálně v pohodě :-). Mám ale jednu velkou potřebu a touhu a to: VYLÉČIT LIDI Z BLBÉ NÁLADY. To je mé přání, to je můj sen. Děsně mě baví ukazovat lidem, jak se naučit být oblíbeným, charismatickým a vyhledávaným člověkem. To nám lidem totiž dělá moooc dobře, naše ego si tak chrochtá blahem a život se pak stává parádní a zábavnou hrou. Jasně, není každý den posvícení, ale o to přece nejde. Určitě vám nebudu  slibovat americký úsměv 24/7. Přeji si jen, abyste se cítili ve své roli člověka na této Zemi příjemně, abyste ze života vytřískali maximum a aby se tak rozplynula ta protivná depresivní deka, co nad lidstvem leží.

TAK TOHLE JSEM JÁ, PETRA KAMELANDROVÁ.             

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.


 Máte zelenou nebo stojíte na červené?

 

Klikni pro zvětšení obrázku

eBook ZDARMA: Jak šlohnout čas ze svého vlastního života

 
Ebook, který vám pomůže najt čas ve svém životě a stát se úspěšným člověkem.

Přečtěte si toto pohodové čtení o mně, o životě a jeho možnostech

V čem vám pomůžu?

Pomůžu vám nastartovat změny ve vašem životě tak, abyste  našli život, který vás bude bavit. Budu vás inspirovat a motivovat na vaší cestě MENTÁLNÍ REVOLUCE Ukážu vám konkrétní možnosti, naučím vás, jak změnit váš život, aby… Každý za tím slůvkem „aby“ můžeme mít  jiné pořadí přání. Vesměs bude ale podstata vždy stejná.  Chceme být zdraví, šťastní, úspěšní a bohatí… Pokud tedy chcete, aby se váš život změnil, nic nebylo jako dřív, potom jste na mých stránkách správně. Nebudu vám slibovat pohodlnou cestu za lepším životem, bude to místy dřina, ale jsem přesvědčená, že výsledek bude stát za to:-)

Nečekejte ode mě každý týden další 3 prodejní eBooky, kurzy a podobně. Není to můj cíl ani podnikatelský záměr. Mé místo je před startovní čárou a také na startu k vašemu novému životu. Tam jsem pro vás užitečná a důležitá. Co se týče konkrétních obchodních a podnikatelských informací, ráda Vám doporučím odborníky.

Pojďte se mnou do akce a VYTVOŘTE SI SVOU BUDOUCNOST! 

Pokud s Vámi toto sdělení rezonuje, pak jsou tyto stránky určeny právě pro Vás.

Pokud s vámi toto sdělení nerezonuje, pak je to také v pořádku a já Vám popřeji jen to dobré.

eKniha Hledá se... ŽIVOT!

Jako palivo ke startu k vašemu novému životu doporučuji přečíst si moji eKnihu.

Ani já jsem se totiž nenarodila jako úspěšná a bohatá, tou jsem se musela stát. A jak tato moje cesta vypadala popisuji právě v  eKnize "Hledá se... Život!"

Jsem přesvědčená, že vás nabije energií a dodá vám chuť a elán do vašeho boje sám se sebou.

Věřte mi, že energii budete fakt potřebovat:-)